Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında hizmetlerin kalitesinin öneminin bilincinde olan firmamız sizlere uzman ve deneyimli kadrosu ile destek vermektedir. US Mekatronik'de satın alınan sistemlerin kurulması, kullanıcı eğitimi ve garanti desteği ücretsiz bir hizmet olarak sunulmaktadır.
Buna ilaveten aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Eğitim
CNC Takım Tezgahları, Robot Sistemleri ve bunlara bağlı aksamların kullanımlarının operatör, bakım teknisyeni gibi çeşitli kullanıcı grupları için özel eğitimleri çeşitli kontrol birimleri için sağlayabiliyoruz. Ayrıca CAD/CAM konusunda kullanılmakta olan bir çok programın eğitimlerini sağlamaktayız.

Parça Tasarım / Gerçekleştirme
İstediğiniz takdirde parçalarınızın üretimini tasarlama aşamasından başlayarak fikstürlerin ve takımların belirlenip sağlamasını da içeren anahtar teslimi bir hizmet olarak sunabiliriz.

Bakım Onarım Hizmetleri
CNC Takım Tezgahları, Robot Sistemleri ve bunlara bağlı aksamların arızalarının giderilmesinde hizmet vermekteyiz. Yedek parça stoklarımızla mümkün olduğunca kısa sürede arızaları gidermeyi amaçlıyoruz.

Periyodik Bakım
CNC Takım Tezgahları, Robot Sistemleri ve bunlara bağlı aksamların periyodik olarak gözden geçirilerek değişmesi gereken parçaların arıza çıkarmadan tespiti ve duruş sürelerinin en aza indirilmesini amaçlayan bir hizmettir.

Bakım Anlaşmaları
CNC Takım Tezgahları, Robot Sistemleri ve bunlara bağlı aksamların periyodik bakımı ve arızalarının giderilmesini size öze bir paket olarak sunabilmekteyiz. Bu yöntem idari ve mali avantajların yanı sıra, periyodik bakımlarla arıza adetlerinin düşürülmesi şeklinde de fayda sağlamaktadır.

Kurulum / Yer Değiştirme
CNC Takım Tezgahları, Robot Sistemleri ve bunlara bağlı aksamların taşınması veya 2. el olarak alınan sistemlerin kurulmasını içeren hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.